DİĞER KULA BLD. HABERLERİ

TVF'den Birinci Lig Ekibi Jeopark Kulaspor'a Ziyaret

21 Eylül 2016
686

A Milli Erkekler Voleybol Avrupa Şampiyonası kapsamında Manisa’ya gelen Türkiye Voleybol Federasyonu yöneticileri Kula’ya ziyarette bulundu. Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkan Vekili Mehmet Akif Üstündağ, TVF Başkan Vekili Mustafa Ekşi ve TVF Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Göksu, Türkiye Erkekler Voleybol 1.Ligi’nde spor takımı bulunan Kula Belediyesi’ni ziyaret etti. Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, TVF yöneticilerini Kula Evi...

Jeopark Kula Yönetici ve Oyuncularıyla Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Kasapoğlu'nu Ziyaret Etti.

27 Ağustos 2016
644

Erkekler 1. Lig takımlarından Jeopark Kula yeni sezon hazırlıklarından arta kalan zamanda ziyaretlerde bulunuyor. Çalışmalarına Ankara'da devam eden Jeopark Kula yönetici ve oyuncularıyla dün Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Kasapoğlu'nu ziyaret etti. Yönetici ve teknik ekipten takımla ilgili bilgi alan Kasapoğlu, oyuncularla da sohbet etti ve takıma yeni sezonda başarılar diledi.  

Jeopark Kula Yeni Sezon Hazırlıklarna Başladı.

24 Ağustos 2016
733

Erkekler 1. Lig takımlarındn Jeopark Kula yeni sezon hazırlıklarna başladı. İlk çalışma kondisyoner eşliğinde yapılırken antrenmanı Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ve kulüp başkanı ziyaret etti ve oyunculara başarılar diledi.Jeopark Kula Belediyesi Andrey Typchii, Görkem Kazan, Emin Ekin, Uğur Çayır, Hüseyin Çağlar, Muratcan Yedidağ, Ömer Kurtay, Özgür Ramis Ali, Ali...

Create AccountLog In Your AccountVoleybol Manşet

Halkbank Modena'yı Bekliyor

16 Şubat 2016
28.344

Şampiyonlar Liginde, dörtlü final hedefine emin adımlarla yürüyen Halkbank ANKARA, playoff etabındaki ilk zorlu sınavını yarın (17 Şubat, Çarşamba) İtalya’nın DHL MODENA takımı karşısında verecek. Başkent Voleybol Salonunda oynanacak karşılaşma saat 17:30’da başlayacak. Mücadelenin hakemleri Polonya Voleybol Federasyonundan Piotr Dudek ile Çek Cumhuriyetinden Vlastimil Kovar.

Takımda inanç var
Karşılaşmanın son hazırlıklarını yapan Halkbank Erkek Voleybol Takımı, maç saatini beklemeye başladı.
Modena maçını 2016 yılının en önemli ilk spor karşılaşması olduğu fikrinde birleşen Mavi-Beyazlı takımda maçın kazanılacağına ve turun geçileceğine dair inanç hakim.
Emre Batur, “İnşallah sahada savaşıp kazanacağız” derken, Burutay Subaşı “Taraftarımızla birleşirsek onları buradan elleri boş göndeririz” şeklinde görüş bildirdi.
Hasan Yeşilbudak, “Onlardan korkmuyoruz. Ankara’da kazanmak istiyoruz, gerisini onlar düşünsün” diye konuştu.
Caner Dengin ise takım arkadaşlarının gücüne inandığını dile getirdi.
Michal Kubiak Halkbank’ın savaşçı ruha sahip olduğunu ifade ederken, Kemal Kayhan, “Herşey bizim elimizde” yorumunu yaptı.
Kevin Le Roux “Çok zor maç olacak. İki taraf da bu seviyeyi hakediyor ama biz kazanacağız” ifadelerini kullandı.
Dragan Travica tek yürek olduklarını ve İtalya’ya avantajlı bir şekilde gideceklerini belirtti.
Resul Tekeli maça kazanmaya inanmış bir şekilde çıkacaklarını ve evsahibi olduklarını hatırlatacak bir seyirci istediklerini söyledi.
Faik Samed Güneş de “Coşkulu bir seyirciye ihtiyacımız var” dedi.
Genç Yıldız Abdullah Çam Türkiye için oynayacaklarını dile getirdi ve kazanmayı çok isteriklerini ifade etti.
Dick Kooy’un yorumu ise “Bu sezonun en önemli maçı. Taraftarımızın desteği ile Modena maçını kazanırsak, önümüz açık, dörtlü final bizi bekleyecek”


Create AccountLog In Your Account