Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV), 2023 Avrupa Kupalarında 10 Uluslararası Voleybol Hakemimize Görev

08 Aralık 2022
33

Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV), 2023 Avrupa
Kupalarında 10 Uluslararası Voleybol Hakemimize Aralık ayında oynanacak
maçlarda görev verdi.



 



Ülkemizi Avrupa salonlarında temsil eden tüm hakemlerimize
başarılar dileriz.



 



Değerlendirmenizi rica eder; sağlıklı günler dilerim.



 



Saygılarımla,



 



AZİZ YENER



Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu Başkanı



 



Hakemlerimizin görev yapacakları maçlar şöyle:

ULUSLARARASI VOLEYBOL HAKEMLERİMİZİN 2022 ARALIK AYI MAÇ GÖREVLERİ
 CEV VOLEYBOL                    ŞAMPİYONLAR LİGİ 
2023 CEV Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi  Grup Maçları   
7 Aralık 2022 Çarşamba Volero LE CANNET (Fransa) -
CS Volei Alba BLAJ (Romanya)
Başhakem:                Yavuz Akdemir
 CEV Cup 
2023 Kadınlar CEV Cup       Son 16 Turu   
14 Aralık 2022 Çarşamba VK UP OLOMOUC (Çekya) -
TERVILLE Florange (Fransa)
Başhakem:               Burhan İlhan
14 Aralık 2022 Çarşamba  SSC Palmberg SCHWERIN (Almanya) - Zeleznicar LAJKOVAC (Sırbistan)Başhakem:                  Erol Akbulut
15 Aralık 2022 PerşembeAC PAOK THESSALONIKI (Yunanistan) -
Kralovo Pole BRNO (Çekya) 
Yardımcı Hakem:               Ramazan Çevik
20 Aralık 2022 Salı Olympiacos PIRAEUS (Yunanistan) - Calcit KAMNIK (Slovenya)Yardımcı Hakem:                   Erol Akbulut
21 Aralık 2022 Çarşamba  Swietelsky-BÉKÉSCSABAI
(Macaristan) -
Bimal-Jedinstvo BRČKO (Bosna Hersek)
Yardımcı Hakem:                 Sadettin Deneri
21 Aralık 2022 Çarşamba  Zeleznicar LAJKOVAC
(Sırbistan) -
SSC Palmberg SCHWERIN (Almanya)
Başhakem:                  Meryem Tekol Pelenk
21 Aralık 2022 Çarşamba  Pays d'Aix VENELLES (Fransa) -
Dukla LIBEREC (Çekya)
Yardımcı Hakem:               Burhan İlhan
 CEV Challenge Cup 
2023 Erkekler CEV Challenge Cup Son 8 Turu  
1 Aralık 2022 Perşembe Maccabi Yeadim TEL-AVIV (İsrail) - PAOK THESSALONIKI (Yunanistan) Yardımcı Hakem:              Koray Yılmazgil 
15 Aralık 2022 Çarşamba Steaua BUCURESTI (Romanya) - Hapoel MATE-ASHER AKKO (İsrail) Yardımcı Hakem:              Caner Çildir
15 Aralık 2022 Çarşamba Murov BAKU (Azerbaycan) -
Orion DOETINCHEM (Hollanda)
Yardımcı Hakem:              Deniz Demir 
15 Aralık 2022 Çarşamba  PAOK THESSALONIKI (Yunanistan) - Maccabi Yeadim TEL-AVIV (İsrail)          Başhakem:                   Arzu Uzatöz


Create Account



Log In Your Account